| IssabellaLoLa a întrebat:

Buna!
Imi puteti da si mie niste exercitii cu trasarea graficului functiei, cat mai multe, dar daca se poate si rezolvate?

Ma gandesc ca poate unii dintre voi ati facut la liceu, si ati putea sa faceti poza exercitiului si rezolvarii. dau daca stiti link-uri.

Astept raspunsuri. Va multumesc anticipat!

Normal ca voi da si FUNDITA kiss

3 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Erau preferatele mele.Fac poza si revin

| IssabellaLoLa explică (pentru deliqventa13):

DOAMNE, TE IUBESC! laughing Te astept kiss

| IssabellaLoLa explică (pentru deliqventa13):

Daca ai si cu ecuatii/inecuatii ar fi super. Ca la astea ma incurc eu si in clasa am facut doar 1 exercitiu, si nu prea am inteles. Sper sa ai cum sa postezi pozele. mersi frumos:*