| Adișa_9127 a întrebat:

Imi puteti oferi mai multe informatii despre profilul protectia mediului? Ce poti iesi de acolo si ce facultate trebuie urmata.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| pavdany92 a răspuns:

Termini ca tehnician ecolog in protectia mediului, si poti sa iti faci si un atestat pe profilul acesta de asemenea, iar ca facultate poti urma mai multe agricultura, protectia mediului a animalelor, chimie, biologie sunt mai multe de unde alege asta la alegerea ta

| Adișa_9127 explică (pentru pavdany92):

Iti multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: