| aura167 a întrebat:

Buna,in prezent sunt inscrisa la o postiliceala cu taxa si am si bacu luat..este posibil sa ma inscriu la o facultate la buget?
va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Felicitari (pentru bac)! Poti sa te inscrii la facultate si sa intrii la buget pentru ca postliceala e cu taxa.Mai exact statul nu iti plateste postliceala dar sigur iti va plati facultatea. Poti sa le faci pe amandoua si in acelasi timp. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil happy

Toate cele bune.