| Arlene a întrebat:

Intru in clasa a XI-a, sunt la stiinte ale naturii. As vrea sa stiu daca m-as muta la billingv-filo, acum ar fi prea tarziu? Ce consecinte ar avea asta? Ar trebui sa dau vreo diferenta? De exemplu la latina? Nu am facut pana acum latina.
Unde poti da mai departe daca termini la billingv-filo?
Multumesc.

1 răspuns:
| any3la a răspuns:

Da te poti muta. Iti faci cerere de transfer iar in cazul in care exista loc liber ei vin si te intreaba daca mai doresti sa te transferi.Nu e prea tarziu ca nu se stie poate nu au depus dosarul si au ramas locuri libere. Sper ca te-am ajutat. Fundita?