| emipenet a întrebat:

La acest liceu : https://www.admitereliceu.ro/......seu-de-sus
La profilul Mate-Info, numai cu media de acolo se intra sau fix aia sau mai mare?
Daca media la evaluarea nationala si clasele 5-8 sunt cu 20-30 de sutimi (adica 0, 2 sau 0, 3 mai putin decat trebuie) nu pot intra? Va rog explicati mi! Funda la cine ma face sa inteleg

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce vezi acolo pe site, e media din 2016 (sau 2017?). Cea de anul ăsta nu o știe nici ăl de sus, dar va fi cam tot pe acolo, plus-minus juma de punct.

| emipenet explică (pentru sierra1):

Pai aia din 2017 va fi asemanatoare si in anul asta
cum vorbesti asa mai? (Ala) cum ii spui tu e Dumnezeu si stie totul

| sierra1 a răspuns (pentru emipenet):

Să mori tu că știe tot! Întreabă-l pe el atunci. Întreabă-l și ce subiecte îți pică și eventual si ce medie iei. Poate întrebi și numerele de la loto de săptămâna viitoare (împărțim banii)