| anonim_4396 a întrebat:

M'a pus o prietena sa ma uit pe internet de notele pe care le-a luat sora ei la evaluarile nationale(fiind in clasa a VIII-a) si rascolesc netul de vreo 40 de minute si nu am gasit nimic laughing
Ma ajuta cineva? Multumesc frumos happy

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Luni se vor afisa!

| kattya96 a răspuns:

Pey trebuie sa ai rabdare pana luni cand se afiseaza.
Si pe mine ma scoate din minti da ce sa-i faci happy

| BroascaCuElice a răspuns:

Nu gasesti rezultatele pe net

| J3nnif3r a răspuns:

Am aceeasi problema ca si tine se zvoneste ca se afiseada pe edu dupa ora 18 uite asta ar fi site-ul http://admitere.edu.ro/2011/ dar momentan nu s-au afisat

| AleAnyo a răspuns:

Pai depinde la ce scoala este. intra pe site-ul oficial al scolii, daca nu este, intra pe clopotel.ro, si daca nu gasesti nici asa, ori mai astepti ori trebuie` sa va duceti la scoala, sa vedeti rezultatele din curtea scolii. acolo sunt afisate mai mult ca sigur. stiu ca si fratemiu e intr-a 8-a, la mesota, si de la 14:45 n-a mai avut rabdare si s-a dus sa se uite in curtea scolii, abia la 15:20 s-au afisat pe site.

| username_5501 a răspuns:

Azi la scoala s-au afisat in toate orasele si satele.

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

Si eu am cautat, dar mi s-a spus ca luni se pun pe net.eu am cautat pe adimiteri la licee 2011. big grin

| compaq15 a răspuns:

Frate, caut de 3 ore si eu rolling on the floor))