Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ma pasioneaza psihologia. La ce credeti ca pot sa dau mai departe (la ce facultate?)?

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pai daca te pasioneaza psihologia, de ce nu te duci sa faci o facultate de psihologie? Ca sigur o sa te ajute daca vrei sa devi un psiholog de succes.

| Cat a răspuns:

Te poti indrepta spre Facultatea de Psihologie din cadrul Universitatii Bucuresti, de exemplu.
Daca te pasioneaza, ai putea sa mergi si pe o specializare precum Sociologia sau Antropologia.

| putush89 a răspuns:

Poti sa dai la scoala post liceala CAROL DAVILA