| trocki1238238409238409 a întrebat:

Bună! Mai sunt 3 zile pana se termină saptamana! Oare mă mai pot transfera, in acelasi liceu dar la alt profil? Sunt clasa a 11 a. In clasa in care sunt, suntem 25. In clasa in care vreau sa ma transfer sunt 33 de elevi

1 răspuns:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Din cate stiu nu. Transferul cu schimbarea profilului se face in vacanta de vara. In 3 zile nu mai poti da diferentele. Iar 33 de elevi in clasa este mult, posibil sa nu iti accepte.