| farazambet a întrebat:

sa zicem ca mi-am pierdut buletinul straight face cu ce ma prezint la examen?!

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Soliciti o carte de identitate provizorie si te prezinti cu aceasta. Numai bine!

| AnotherGirl a răspuns:

Cu certificatul de nastere in original ( pe unii i-am vazut cu fotocopii, dar ia-ti originalul) si carnetul de elev

Bafta

| daydreamer a răspuns:

Certificatul de nastere.

| SystemFucker a răspuns:

Te prezinti cu tot neamu' sa te creada aia din comisie.

| 1Mihai1 a răspuns:

Te vei prezenta cu certificatul de naştere.

| PisoiashDragalash a răspuns:

Cu certificatul de nastere

| Braveheart a răspuns:

Salut.te poti prezenta cu certificatul de nastere si cu o adeverinta de la politie. Multa bafta

| Onutza24 a răspuns:

Cel mai corect este sa te prezinti cu certificatul de nastere:d