| ionela73823 a întrebat:

Buna seara. Am o intrebare legata de liceu, este cineva de aici care merge la I.L.Caragiale in Bucuresti? Imi poate spune cum este? Parintii mei spun ca este un liceu foarte bun si au spus ca isi doresc ca si eu sa merg la acelasi liceu la care au fost ei, doar ca mie mi-ar placea foarte mult sa merg la Tonitza. Conteaza atat de mult liceul la care mergi? Dupa liceu as vrea sa dau la facultatea de teatru dar nimeni din familie nu este de acord pentru ca ei spun ca nu se castiga bine din asta. Este greu sa te angajezi daca esti actor?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Eireann a răspuns:

Daca te referi la actorii de teatru ei nu prea sunt angajati ci lucreaza cu contract de colaborare pentru un spectacol (sau 2 daca sunt roluri mici).