| AnakinSW a întrebat:

Buna seara TPU! Maine dau teza la matematica cu subiect unic pe Ilfov, stiti cam ce ar fi de baza sa invat? Precizez ca sunt clasa a VIII-a, suntem in sem. 1... Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Porcul nu se ingrasa de craciun cu atat mai putin in noaptea de 24
Pentru cine crezi ca faci scoala? pentru profu sau profa de mate?
Maine te vei descurca si sa fi mai atent semestrul urmator ca dai si capacitate

| AnakinSW explică (pentru cezar003):

Ma uitam si eu printre exercitii si ma interesa ce este de bază. Fac matematica cu domnul director al scolii si nu este asa usor. Nu zic ca este materia grea, dar cateodata nu se prezinta de la ore, este deranjat de apeluri sau pleaca din oră, din păcate nu explica prea bine ce face acolo la tablă şi de aceea nu prea inteleg foarte bine unele probleme. Mersi oricum.

| cezar003 a răspuns (pentru AnakinSW):

In curand o sa i se infunde chestile astea
Eu nu stiu, cauta si tu ceva site-uri ar tebui sa fie o gramada, eu chiar nu am idee oricum ..curaj si baftawinking

| AnakinSW explică (pentru cezar003):

Mersi.

| cezar003 a răspuns (pentru AnakinSW):

Https://www.didactic.ro/......i-20172018
Aici ai cateva exemple ca sa stii la ce sa te astepti