| kitten15 a întrebat:

:*
Sunt clasa a8a vreau sa intru la mate info in Al.I.Cuza (Bucuresti). Cine stie la ce ora incep orele (cu aproximatie) si cam cate ore fac din fiecare materie intr-o saptamana? Va rog mult cine ma poate ajuta cu cateva detalii, dau funda pentru cel mai complet raspuns, NU pentru cel mai rapid. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| dende95 a răspuns:

Si eu sunt la mate-info in clasa 9 la liceul electro din botosani! si fac asa:
4h:Romana,mate,info
3h:fizica
2h:biologie,franceza,engleza,chimie,Tic
1h:geografie,istorie,dirigentie,Logica,muzica,desen,religie!
cat despre program o sa ai o zi cu 8h in rest cate 6!

1 răspuns:
| geograful a răspuns:

Nu stiu la ce ora se incep cursurile dar stiu numarul de ore:
4 romana, 4 mate, 1 istorie, 1 geografie, 2 tic, 2 biologie, 1 sport, muzica si desen odata la 2 saptamani, prin rotatie, engleza 2, franceza 2, religie 1, fizica 3, chimie 2, logica 1 si informatica variaza in functie de liceu intre 2 si 4 ore.