| anonim_4396 a întrebat:

Bună,sunt fată și aș vrea să intru la un liceu cu profil tehnic,specializare "electric",credeți că m-aș descurca? Știu că nu sunt singura fată de la profilul ăsta, dar totuși. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cea mai tare scoala din tara. Se vad si ceva fete. https://www.youtube.com/watch?v=iAQOJ47ES9c

| NoctisFive a răspuns:

De unde vrei ca noi sa stim abilitatile tale? Intreaba-te asta singura sau intreaba-i pe apropiatii tai, care iti stiu limitele

| Andreeeeeaaaa859 a răspuns (pentru NoctisFive):

Mă refeream la faptul că unii au spus că e rușinos să fie o fată la un profil tehnic

| NoctisFive a răspuns (pentru Andreeeeeaaaa859):

Nu e rusinos, sunt doar afirmatii facute de misogini si inculti.