| sisu44 a întrebat:

Buna, sunt foarte praf la matematica (tin sa precizez ca sunt in clasa a opta) insa la restul materiilor ma descurc foarte bine. In ultimul timp ma macina acest gand : daca fac primul subiect din evaluarea nationala la matematica si desenele la geometrie, voi putea lua si eu un 5-6?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

De ce nu te meditezi? Ai destul timp la dispozitie incat sa iei 10 daca inveti zilnic.

| sisu44 explică (pentru aXy99):

Am incercat si inca incerc meditarea, dar cand dau teste ma emotionez si uit totul in panica.Din cauza asta nu am putut lua niciodata mai mult de 6 sau arareori 7 sad

Întrebări recente