| tuGatita a întrebat:

sunt in anul doi la o facultate, e foarte posibil sa intru la taxa, dar nu aflu decat dupa maririle din toamna. problema e ca vreau sa ma mai inscriu la una, voi fi la buget? da, am medie de buget la cealalta. nu stiu cum se procedeaza, cred ca trebuie sa dau avans din taxa preventiv thinking care mi se va innapoia cand aflu ca sunt la taxa la prima? help!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe loc bugetat poti fi la o singura facultate, asa ca va trebui sa alegi pe cea la care taxa este mai mica sau pe care te incadrezi in conditiile necesare.

| neutrino a răspuns:

In principiu, poti, dar mai bine mergi la secretariat.