| gettaaa a întrebat:

sunt in clasa a 12-a si m-am decis sa merg la facultatea ase bucuresti, finante si banci. dar e o problema,,, as vrea sa ma angajez in timpul facultatii fara sa am probleme cu facultatea. credeti ca este posibil sa fac ambele lucruri? cat mai multe pareri, chiar experiente daca se poate! merci.

Răspuns Câştigător
| telluno a răspuns:

Buna geta,
Aici in Bucuresti vei sta la camin? Sau ai vreo ruda si o sa locuiesti la ea.
Daca ai ambitie si iti place munca si o sa gasesti si un job pe care sa-l indragesti sigur o sa faci fata cu brio.
Ai grija insa de cine te indragostesti in Bucuresti happy
Ai grija de tine si vino aici si o sa iti placa happy mult succes cu Bacul.

| gettaaa explică (pentru telluno):

O sa stau cu prietenul meu sau la o ruda... sper sa reusesc! mersi!

4 răspunsuri:
| seby4music a răspuns:

Poti sa muncesti si sa faci si facultatea doar ca o sa dormi mai putin.mult noroc.

Răspuns utilizator avertizat