| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, sunt la o facultate ID, suntem 50 in clasa, întrebare mea este dacă ne vor imparti pe grupe. Având in vedere ca suntem la Id și trebuie sa participam doar la cursuri

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La forma ID (invatamant la distanta) nu se fac cursuri, studentul se prezinta doar la examene.

| RxTx a răspuns:

Vreau si eu una ID de psihologie tot caut acum ceva sa nu imi rapeasca toata viata tot timpul.
Vreau sa ma las de meserie si sa ma iau de taximetrie daca tot rimează.
Eu sunt un om tehnic am muncit o grămadă munca cinstită cu mușchiul si cu mintea dar acum cred ca as putea face bani frumoși rezolvând problemele altora

| VoidEternal a răspuns:

La ID, prezenta la cursuri nu e obligatorie, mergi de doua ori pe semestru. La FR se cere prezenta in fiecare weekend la lucrări practice/seminarii.

| Anonim1447799 explică (pentru VoidEternal):

Pai și o sa ne împartă pe grupe?

| VoidEternal a răspuns (pentru Anonim1447799):

Nu cred.