| XNek0 a întrebat:

Buna TPU.
Am avut bac-ul si mi-a iesit media 5.86. Am luat 6.50 la romana, 5.10 la istorie si 6 la psihologie. Am facut contestatie la romana. nu am gresit nimic in afara de sinonimul pe care toti se pare ca l-au gresit. Nu ma astept la 10, dar sper macar un 7. imi trebuie 0.40 ca sa trec. Sunt sanse sa iau nota mai mare? Din cate am inteles multi s-au plans de nota de la romana. va rog sa mi raspundeti, sunt disperata. dau funda happy

1 răspuns:
| danielaecaterina098 a răspuns:

Ii bine ca ai facut contestatie ca pana la urma nu ai nimic de pierdut, ori treci ori nu. In legatura cu corectarea bacului de la romana, aceasta poate fii interpretabil in functie de cum apreciaza fiecare profesor. Oricum baftaa