| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Am de facut un proiect despre o anumita personalitate culturala care a trait in Cluj insa pe internet nu gasesc locul unde a stat si nici nu sunt precizate toate casele memoriale din Cluj. Unde as putea sa gasesc aceasta informatie?

Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Daca trebuie sa fie neaparat din orasul Cluj nu prea stiu ce sa zic adica poti incerca pe raza Clujului cum ar fi Octavian Goga care ii din Ciucea regele Banffy care are palat la Huedin sau Avram Iancu care este de sus de la munte.