| anonim_4396 a întrebat:

Am mai 2 intrebari pentru voi:
1. Dupa ce termin profilul real Stiinte ale Naturii, ce facultati pot urma?
2.Ce facultati sunt in Craiova?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.alegefacultatea.ro
Succes pe mai departe!
Pa, pa.

| ascovit a răspuns:

Salut!
1. dupa terminarea profilului real stiinte ale naturii poti urma orice facultate iti doresti, orice domeniu, pentru ca la stiinte lae naturii face cate putin din fiecare materie. De regula poti urma undeva in domeniul medicinei. Ce-i drept, poti urma is la litere, si la limbi straine, nu e materie neglijata la acest profil.

2. http://cis01.central.ucv.ro/facultati/