| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:am terminat un liceu cu profilul uman(filologie)...pot merge mai departe la facultatea de biologie? Mereu mi-a placut natura, mi-au placut plantele, animalele si acum as vrea sa-mi realizez acest vis.M-a dat inapoi faptul ca din clasa a 11-cea nu am mai facut mate, fizica, chimie...o sa-mi fie greu acum? Fundita happy

1 răspuns:
| Laudamus a răspuns:

Salut! Da, poti sa te duci la orice facultate, nu conteaza profilul pe care la-i avut la liceu. Nu iti va fi deloc dificil doar daca vei invata...Succes!