| Ilovedogs234 a întrebat:

am o întrebare. Sunt in clasa a 4 a si nu am dat testele la mate, romana, geografie, istorie si științe pentru ca am fost bolnava si as vrea sa stiu daca sunt sanse sa le dau luni. Raspuns serios.
P.S:S a terminat semestrul 1 practic noi le-am dat in semestrul 1 inainte de a lua vacanta si cand merg eu la scoala este semestrul 2(nu stiu nimic la istorie si geografie deci daca imi da cineva si un sfat ca sa învăț mai rapid, dau funda).

Răspuns Câştigător
| Rd79 a răspuns:

Pai vorbeste cu invatatoarea. Cel mai probabil ca poti vorbi maine cu ea sa dai testele in alta zi. Depinde de cat de flexibila e si ea.