| dampel a întrebat:

Buna TPU am o mare problema! Acum am trecut la liceu si sunt boboaca. Am optat pentru un liceu la filo dar are intensiv franceza...vreau sa stiu.testul de intensiv cand se da? si exista doar o clasa de filo si este intensiv. daca nu iau intensivul ce se intampla?

4 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Pentru intensiv nu se da testul, doar pentru bilingv.

| dampel explică (pentru TheCritic):

Deci nu voi da nici un test?:O

| TheCritic a răspuns (pentru dampel):

Nu, daca ti-ai ales intensiv, nu...iar la bilingv trebuiau deja date testele pe la inceputul lunii iunie, altfel nici nu iti primeau optiunea bilingv, daca nu aveai si testul atasat, deci...nu dai niciun testbig grin

| DianaChiriac a răspuns:

Bună! La clasele de intensiv nu se dă testare. happy O zi bună!