| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am o mare problema...la bac la romana am pus un radical...adica am adăugat un cuvânt într.o propozitie... oare se considera semn?

Răspuns Câştigător
| TheNigga a răspuns:

Nu. Crezi ca saracii corectori stau sa analizeze fiecare cuvant? laughing Aia abia asteapta sa termine, sa isi ia banii si sa plece. Crezi ca stau ei sa iti anuleze lucrarea pentru ca ai uitat un cuvant. Stai linistita.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil, depinzand de cat este de strict profesorul care corecteza lucrarea.