| CristianMD a întrebat:

Buna TPU Am o problema ff mare la scoala ( Matematica ) va rog un raspuns rapid! / Funda

Am facut o mare prostie timp de 2 clase sau 3... 5-7. deci nu stiu aproape nimic matematica. adiac stiu inmultire/impartire de clasa a 4-a straight face iar radicalele alea \ geometrie algebra / habar n'am si m'as intreba daca stiti un site de unde pot invata astea pentru ca nu vreau sa fiu ultimul din clasa si regret nespus, dar chiar nu am inteles nimic. profesorii ca sa'si arate statutu' alalora al sau vorbesc pe limba lor de mandrie si nu mai intelegi nimic. deci eram atent la lectie nu vorbeam dar tot n'am inteles nimic, daca ceream ajutor de la profesori ziceau ca trebuia sa ascult, dar eu mereu ascultam, deci dupa cum ziceam, vreun site, sau daca aveti rabdare si cunostinte sa'mi explicati voi? daca nu e prea mare deranjul.

Răspuns Câştigător
| dydydeea a răspuns:

Imi pare rau de tine, chiar as putea sa te ajut dar ma indoiesc ca vei intelege ceva de la mine daca tu nu ai inteles la scoala dar apai pe mess nu cred ca vei intelege dar uite iti explic eu cv cv, iti las id-ul meu sa vb pe mess ca pe TPU nu am cum sa fac radicalul (semnul ala ). id este : andreea_diana_2012@yahoo.com

3 răspunsuri:
| AndreeeexD a răspuns:

Poftim : http://math-pdr.com/
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| crissuthauu a răspuns:

Si mie miar trebuie! deci esti in kls 7?