| cedry2c a întrebat:

Am o problema mare.
Uitati ce e, eu si prietenul meu cel mai bun ne-am certat rau de tot, nu ne mai vorbim de o luna de zile, sau chiar mai mult. La scoala ne evitam din ce in ce mai mult.
Nu mai suport sa nu pot sa il am aproape, si vreau sa ne impacam foarte mult.
Deci un sfat?! ( aa da, si sunt fata, ca sa nu ziceti apoi ca sunt gay ) rolling on the floor

1 răspuns:
| Luisa2Petcu a răspuns:

Fa primul pas. cere-i scuze, daca nu te asculta impresioneazal.stiu si cum:
decoreaza o camera si pune un prieten sa il cheme acolo si tu sa fii acolo si cand intra striga tare scuze.crede-ma, asa am facut eu.

Întrebări recente