| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna TPU.
am si eu nevoie de un sfat.
in 22 e ziua dirigintelui nostru, ce am putea sa ii luam?
are diabet, deci ciocolata pica, si nu prea avem informatii despre el.cana i-am luat cand am terminat clasa anul` trecut, vin, cafea, e cam sec.
m-am gandit la o diploma cu „cel mai bun diriginte", dar nu am gasit nicaieri sad.

ceva idei?
ps:face 46 de ani.
(dau funda)

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Un parfum,un album cu poze impreuna cu clasa voastra,un CD cu muzica preferata,printre care sa ii cantati si voi la multi ani,o scrisoare adresata din suflet scrisa de voi, un ceas de mana, etc.
O zi buna!

| JustInCase_1628 a răspuns:

O cravata de calitate. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta cu un site:
http://www.giftland.ro/

Am o idee :D : Daca ati pune toti niste bani sa luati baloane, panglici, etc... si in pauzele dintre ore sa decorati clasa pentru el :D Sigur o sa isi aminteasca de asta :>

| Annalina99 a răspuns:

Un set de barbati cu parfumm, gel de dus si spuma de barberit:X

| alessandraHh a răspuns:

Pai eu am niste idei :
Putet sa ii cumparati o cravata mai de calitate.
Un tablou cu toata clasa ( in care sa fie inclus si el), iar pe spate poti sa scrii ceva de genul : NU VOM UITA NICIODATA CEL MAI BUN DIRIGINTE.
O felicitare frumoasa facuta de mama voastra, care ( eventual) poate sa contina ceva specific lui.
Un cantec despre el.
Un afis care sa il puneti pe peretele clasei, inainte sa va vada... etc
Sunt mii de lucruri care poti sa le faceti. Folositiva creativitatea si inspiratia. sper ca te-am ajutat! BAFTA!

| alessandraHh a răspuns:

Pai eu am niste idei :
Putet sa ii cumparati o cravata mai de calitate.
Un tablou cu toata clasa ( in care sa fie inclus si el), iar pe spate poti sa scrii ceva de genul : NU VOM UITA NICIODATA CEL MAI BUN DIRIGINTE.
O felicitare frumoasa facuta de mama voastra, care ( eventual) poate sa contina ceva specific lui.
Un cantec despre el.
Un afis care sa il puneti pe peretele clasei, inainte sa va vada... etc.
Sunt mii de lucruri care poti sa le faceti. Folositiva creativitatea si inspiratia. Sper ca te-am ajutat! BAFTA!

| alessandraHh a răspuns (pentru alessandraHh):

Am gresit la al cincilea rand. Voiam sa zic de MANA voastra. big grin