| Pixie_5673 a întrebat:

am si eu o intrebare. sunt clasa a 10-a si am lipsit destul de mult de la liceu semestrul acesa. adica mai am o sapt de scoala... si eu am note la majoritatea materiilor...ce inseamna asta? raman corigenta/repetenta sau mi se pot incheia mediile in anul urmator?
Multumesc anticipat!
P.S: scuze daca am gresit categoriahappy

5 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu ti se pot incheia mediile anul urmator
incearaca sa mai raspunzi sa iei note altfel nu iti va putea incheia situatia scolara

| Pixie_5673 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Si daca nu-mi incheie situatia scolara.dau corigenta in toamna?straight face

| DRAGANONSKY a răspuns:

Inseamna k au vrut profesorii sa scape de tine, sa-si nu mai bata capul. unde se duce tara asta!

| Pixie_5673 explică:

Si totusi.ce se intampla cu mine in cazul asta? daca la majoritatea materiilor imi trebuie cel putin 2 note ca sa imi incheie media.

| Pixie_5673 explică:

Si daca nu imi incheie situatia scolara...dau corigenta in toamna? straight face