| ingerasul1612 a întrebat:

Am terminat clasa a 8-a si o sa merg pe profil de mate-info info intensiv si nu stiu de ce caiete voi mai avea nevoie. Adica, intrebarea este de ce caiete pe care le-am folosit in timpul generalei voi mai avea nevoie.

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Eu tot mate-info am terminat, in afara de caietul de romana de clasa a 8-a inainte de bac nu am mai deschis nimic, nu le pastra inutil, ocupa spatiu degeaba in dulap, vei face lucruri noi, diferite de gimnaziu, si nu-ti va mai trebui nici la mate si nici la alta materie caietul respectiv.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing abia ai terminat școala și deja îți cumperi caiete? De unde știi ca intri la mate info? Îți cumperi 15 caiete de mate, 15 dictando. Pentru mate chimie bio... Astea de real, ar fi bine să-ți iei din alea a4 și pentru română la fel. În rest, nu îți trebuie nimic special, caiete mici, normale, cum ai chef. Eventual vor fi vreo 2 profesori care se trezesc ei sa ceara caiet cu fluturi ieșind din con sau cu marea și cerul albastru. Atunci trebuie sa te conformezi ca să nu începi cu vreun 2. Lucrurile astea mai bine le cumperi după ce începi scoala și vezi care e treaba.

| xzedd1x a răspuns:

Boss. chill, in liceu o sa vina vremea cand o sa ai cate 2 caiete la 4 materii, stai linistit laughing