| thecezar a întrebat:

Buna TPU am trecut in clasa 8-a si as vrea sa stiu ce lectii am anul acesta spre exemplu la istorie,romana,geografie si alte materii (spuneti-mi din ce lectii facem recapitulare), funda.

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Eu iti recomand sa recapitulezi la romana si mate(in caz ca ai si avut teme de vacanta la acestea)si la chimie.
La istorie si geografie eu cred ca nu trebuie sa recapitulezi la ceva.Si eu trec in clasa a 8 a si dau test initial la chimie, ed tehnologica, romana, mate.Recapituleaza-ti si la fizica.Cam atat, sper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ai să vezi tu.

Răspuns utilizator avertizat