| zavoeanumariaiulia a întrebat:

Buna TPU as dori sa aflu unde este situauta biserisca sfantul nectarie?

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Nu ai precizat orasul, dar daca te referi la Biserica Sf. Nectarie din Iasi, aceasta se afla in cartierul Alexandru cel bun, peste drum de piata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Mânăstirea Sfântul Nectarie se află pe insula Aegina (pronunţă eghina), cam la o oră de mers cu feribotul din Portul Pireu, Atena, Grecia.
Dacă vrei o ocupaţie plăcută şi folositoare, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/