| DeeaDeea95 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum se poate sa pun un site intr-un cuvant, adica genul cuvintelor "Click Here" si cand dai click pe click here sa te duca pe alta pagina.
MS up, astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Depinde de pagina pe care vrei să-l pui. În general scrii click și pui un "cod" html: click < a href="aici pui link-ul" target="_blank"> here < /a>
Dar < a...> și < /a> le scrii fără pauză. Și target="_blank" înseamnă că link-ul o să se deschidă într-un tab nou. Poți să înlocuiești _blank cu _self, _parent și așa mai departe, caută pe net mai multe.

1 răspuns:
| harhas a răspuns:

Ceau.
Si acest lucru unde vrei sa il pui?