| Liesel a întrebat:

Cum sa invat franceza? Adica la scoala profesoara nu ne invata nimic. Decat ne da cateva cuvinte si trece la lectia urmatoare.Sincer chiar nu inteleg nimic si am noroc ca pana acum am note bune sad. Eu chiar vreau sa invat dar cum? (fara meditator) Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Peter920 a răspuns:

Bună, uite un link unde poți să înveți mai multe limbii străine gratis tot ce trebuie să faci e să-ți faci un cont. https://ro.duolingo.com/
Baftă

4 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Stai calm ca nimeni nu prea face franceza in tara asta la scoala. Daca vrei sa o inveti, de pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-manuale de franceză
-lecții de pe net
-muzică/filme/cărți
-găsești un francez și-l pui să te învețe

| diavolusi99 a răspuns:

Inveti franceza cum ai invatat romana

| Alexandru_Spridon_1981 a răspuns:

Faci cursuri gratuite, ar trebui sa fie la o organizatie de tineret asa ceva.