| anonim_4396 a întrebat:

big grin Vreau sa ma mut la o alta clasa din aceeasi scoala, sunt a 7-a. Vreau sa ma mut din cauza profesoarei de matematica... la cealalta clasa este o profesoara care preda mult mai bine decat cea care o am eu. Numai ca in cealalta clasa colectivul este mai "nesuferit" daca pot spune asa... Sunt numai copii cu fite si de bani gata care daca iei o nota mai mare ca ei, pana nu se conving ei ca nu ai vreo greseala care nu a vazut-o profesorul nu te lasa in pace. Colectivul din clasa mea este super, sunt copii de treaba care na, ii stiu de 7 ani de zile. profa de mate nu poate fii schimbata. alt motiv ar fi faptul ca la mine in clasa as iesi sef de promotie intr-a 8-a, in clasa cealalta nu. imi dati si mie un sfat va rog? sa ma mut sau nu? :-s

7 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Daca vrei sa inveti, inveti si cu profesoara ta actuala de matematica, chinuie-te putin sa o inteles, sa-i intelegi felul de predare. Nu te muta.

| LucianStroe a răspuns:

Nu stiu de unde pana unde esti tu in stare sa apreciezi cum preda o alta profesoara.

| anonim_4396 explică (pentru LucianStroe):

Am foarte multi prieteni care au facut orele cu dansa si toti spun ca nu preda bine sau mai stiu eu ce tongue

| LucianStroe a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca halul de elevi din ziua de azi a ajuns sa-si dea cu parerea despre cum predau profesorii, am ajuns rau de tot...

| Cristina27061999 a răspuns:

Ramai in clasa ta pentru ca te vei simti ca intr-un calvar in cealalta clasa in clasa a opta poti fac emeditatii sau poti viziona pe youtube lecti de matematica funda?

| LadyMelian a răspuns:

Eu zic sa ramai unde esti.De ce sa te impiedici de un ciot? Fiecare medalie are si reversul ei.

| vallydboy a răspuns:

Ramai frate unde esti nu fi prost sa te duci in alta clasa de tampiti Multa bafta la scoala amice