| Estera1 a întrebat:

Eu sunt in clasa a 4 a B iar la anul voi pica cu domnu de mate care nu preda bine! Iar la a 4 a A v-a pica profa de engleza pe care o iubesc.Iar eu sunt nehotarata.Sa ma mut? Sau nu? Mie-mi place clasa mea dar vreau sa-mi predea bine cine imi preda, si la A mai sunt copiii pe care nu-i suport.(La A matematica o preda o doamna)Deci ajutor.plzzzzzz

5 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Ramai acolo unde esti! daca iti este mai comfortabil acolo, ramai! pentru ca inveti mai bine daca te simti ibine!(cel putin asa cred eu)

| sweetheart16 a răspuns:

Nu știu ce să-ți zic. cred că cel mai bine ar fi să discuți asta cu părinții tăi, ei te pot ajuta să decizi.
Știu că nu prea ți-am fost de folos cu acest răspuns, dar sper să te ajute oricum. Te pup și succes la școală!

| DENNIS2001 a răspuns:

Le poti spune parintilor tai sa se duca la scoala si sa ii spuna profului de mate sa explice altfel.
si eu am trecut prin aceeasi problema si sper ca ti-am fost de ajutor.
funda?