| FOKAA a întrebat:

Daca ai pe primul semestru la matematica 6 si pe semestrul al doilea 4 Treci? Nu-i problema nimica? SiGUR!? Nu e problema cu Teza? FUNDA

Sunt slab foarte tare la matematica,

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Iti iese 5=> treci! esti happy? In ce clasa esti?

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns:

Se face media intre mediile din primul si al doilea semestru si iese deci treci la limita. Teza se calculeaza odata cu media semestriala.Adica iti face media notelor o inmulteste cu trei aduna teza si imparte la 4.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se vede ca esti slab nici macar nu stii care este media intre 4 si 6.
Da nici la romana nu stai prea bine.

| angelRBD a răspuns:

6+4=10 10/2=5. Deci treci.