| Ady2 a întrebat:

daca puteti sa ma ajutati la ceva
imi trebuie rezumatul si povestirea clasa a 6-a amintiri din copilarie: umplerea cu raie
........MULTUMESC! ASTEPT! DAR VA ROG CAT MAI REPEDE!

9 răspunsuri:
| Bianca25055 a răspuns:

Tu nu poti sa iti faci singur temele?

| Katuu a răspuns:

Mamaaaaa rolling on the floor)) daca acum ceri asa ceva, cand ajungi in liceu ce o sa mai vrei? de fapt mai ajungi acolo? Daca nici temele din clasa a 6a nu ti le faci singura, halal plozi mai sunteti acum oh go on

| Ady2 explică (pentru Katuu):

Esti un nesimtit!

| Katuu a răspuns:

In cazul in care nu ai observat sunt fata iti spune si numele doar rolling on the floor)), si cu ce sunt ma rog "nesimtit"? Te doare adevarul? Soarta fetito laughing))

| Katuu a răspuns (pentru Katuu):

Pardon baiat

| Ady2 explică (pentru Katuu):

Sunt feminina

| Ady2 explică (pentru Katuu):

Daca nu vrtei sa`mi spui nu mai scrie niik si gata!