| ClumsyDeer a întrebat:

Diriginta mea vrea sa imi scada media la purtare, adica azi a facut referat si vrea sa mi-o scada. Eu vreau sa ma mut la alta clasa, media tot scazuta o voi avea? crying help ca nu stiu ce sa fac. Plang in continuu si mamei mele nu stiu ce sa ii zic pentru ca ma va certa rau de tot.

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Pai tot vei avea media scazuta chiar daca de vei muta in alta clasa. Sincer sa spun nu mai poti sa-ti indrepti nota doar e sfarsit de an scolar curand. Spune-i mamei tale adevarul inainte sa fie prea traziu.
Bye!

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poti plange linistit/a pana vei intelege ca trebuie sa fii responsabil de faptele tale. Mutarea la alta clasa nu va rezolva problema.

| FastAndFurious a răspuns:

Poti sa te muti si la alta scoala, tot cu media aia pleci. Zi-i mai bine mamei tale povestea inainte s-o afle de la diriginta.

| iusy98 a răspuns:

Am un coleg care s-a mutat la noi si are aceleasi note(inclusiv purtarea).Dar poate ne spui si de ce vrea sa-ti scada nota big grin

| beautifulpeople a răspuns:

DA,tot scazuta o vei avea

| ClumsyDeer explică:

E-e...Eu si o colega ne-am lasat pe catedra din greseala si s-a rupt ..adica s-a crapat pe jumatate..si acum 30 de minute am aflat ca mi-a facut referat si ca vrea sa imi scada media la purtare. Si celeilalte colege nu ii face nimic. Sincera sa fiu chiar nu stiu ce sa fac, plang in ultimul hal.

| ClumsyDeer explică:

Macar vi s-a intamplat vreodata asta?! Nu cred...nu stiti cum ma simt.

| Alexandru_Vasiu_1997 a răspuns:

Tot scazuta o vei avea! dar ce ai facut?

| Antonyka2 a răspuns:

Spune-i mai bine mamei tale, poate va discuta cu diriginta big grin, chiar daca te va certa happy.