| Yurim a întrebat:

Bună TPU! Nu știu ce sa fac, am dat evaluarea națională și la romana am luat 5, 70, la mate 3, 05. Calculându-mi media din 5-8 cu notele de la examen mi-a ieșit 5, 07 nu știu unde as putea intra cu aceasta medie, nu vreau la profesionala. Va rog ajutați-mă nu știu ce sa fac

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sunt sigura ca ai primiti o brosura cu toate liceele unde sunt specificate mediile de anul trecut. Asa poti alege liceul. Daca esti din Bucuresti, poti merge la Carol I daca nu a crescut media intre timp. Stiam ca e ok liceul si poti merge pe protectia mediului.

| iulianrebelul2452 a răspuns:

Si eu am luat aceași nota dar nu stiu unde sa dau, da poți la mihai Bravu la dual, daca e mai vb pe alta platformă

| Yurim explică (pentru iulianrebelul2452):

Ai Instagram?

| iulianrebelul2452 a răspuns (pentru Yurim):

Da am, iulian_rebelul și am o poza cu cineva care ține mâna la cravată, e îmbrăcat mafiot stil

| iulianrebelul2452 a răspuns (pentru Yurim):

M-ai căutat?