| Erin28 a întrebat:

Buna TPU!
Pentru cei care ați făcut facultate online, primul semestru din primul an: știu că la București, cel puțin, in prima săptămână de cursuri de dau legitimațiile și carnetele de student. Daca se desfășoară cursurile exclusiv online, sa spunem, aceste documente se preiau in semestrul al II- lea, sau se poate merge după ele și în prima săptămână? Eu tot am impresia că vom începe online cursurile, deși încă nu s-au anunțat nimic sigur.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! S-au dat carnetele unei singure persoane iar ea le-a dat mai departe colegilor. De obicei seful de grupa ori alta persoana desemnata de colegi o sa faca acest lucru. Nu te stresa ca o sa primesti carnetul cu legitimatia.

| Erin28 explică (pentru Aasdfghj):

Ok, mulțumesc!
Din cate am înțeles, ar fi și posibilitatea obținerii acestora în forma virtuala. Întrebam pentru reducerea la tren și la STB.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Erin28):

Poti lua de la secretariat o adeverinta si sa o trimita pe e-mail. Doar in acest fel poti face.

| Erin28 explică (pentru Aasdfghj):

Da, mulțumesc!

| ReddY25 a răspuns:

Salut din nou, eu le-am primit de abia prin noiembrie undeva spre finalul lunii, nu stiu nici acum de ce, in fine, cel mai bine e sa iei legatura cu secretariatul respectiv.