| kriss_1841 a întrebat:

happy stiu ca acest site nu este pentru teme dar va rog ajutati-ma sa fac o compunere cerinta suna cam asa:,, Citeste cu atentie urmatorul text : A venit in localitatea Metropolis, intr-o zi de iulie pe la amiaza, un om uscat si inalt, in pantaloni roscati si camasa in romburi cenusii fara guler, avea gatul lung, zapul mic cu par blond incalcit, acoperit cu o sapca decolorata cu cozorocul tras peste ochi. Redacteaza o compunere 10-15 randuri in care folosind ca punct de plecare informatiile oferite de fragmentul reprodus, sa imaginezi portretul moral al personajului amintit in text. va rog ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Pvo'xuxubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te gandesti ca e un tip dubios dar la sfarsit se dovedeste ca e un om bun foarte inimos.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate gasesti un raspuns pe http://temelaromana.webs.com/