| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt din jud. Brasov si sunt in clasa 8 vreau sa merg la liceul Lsn (Colegiul national Emil Racovita ) sau la sanitar (Colegiul national Grigore Antipa ) si nu stiu pe care sa il aleg. Voi ce ziceti?
Cum sunt profesorii, conditiile, elevii, etc.

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Si eu sunt din Brasov si aceste doua optiuni le-am avut si eu la inceput,intai Antipa si dupa LSN,dar pana la urma nu m-am dus acolo,prietenii din LSN imi spun ca e ca la puscarie,mereu trebuie sa porti uniforma, daca nu o ai te trimit acasa, dar in legatura cu profesorii, mi-au zis ca sunt foarte buni, dar cam exigenti.Si Antipa este un liceu bun, nu prea stiu detalii despre el.Deci vrei sa mergi la profil real, daca ai ales aceste licee.Bafta

1 răspuns: