| Sephira a întrebat:

Trebuie sa fac un workshop de teambuilding si mi-am adus aminte de un test de personalitate facut de o femeie dar chiar nu imi aduc aminte cum se numeste sau unde il pot gasi. Stiu ca la sfarsitul testului iti dadea mai multe tipuri de introverti si extroverti s.a.m.d. Ma poate ajuta cineva? Mersi!

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Cred ca este irelevant de cine a fost facut. Poti folosi alt test de genul acesta, nu neaparat de aceeasi persoana facut, cam toate sunt la fel.