| catycatalina a întrebat:

Buna tuturor.as dori sa stiu si eu daca voi credeti ca as putea sa fac fata unui profil de management pentru ca m-am decis sa dau la facultate la acest profil, dar problema mea este ca nu prea ma pricep la matematica...si ce-i drept este ca se cam leaga. voi ce parere aveti? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| LeMotán a răspuns:

Merge. Faci matematici aplicate in economie un semestru, dar daca iti bati putin capul, treci si statistica, tot un semestru, la care la fel, treci fara probleme. In rest nu prea mai ai treaba cu matematica. Eu fac marketing, dar e aproape la fel materia.
Pentru mai multe informatii cauta pe siteul facultatii. Mult succes happy

3 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Daca vrei un raspuns sincer la intrebarea asta, o sa iti zic, noi nu credem, trebuie sa crezi tu in tine ca poti face asta altfel noi degeaba zicem da si te ambitionam daca tu nu crezi in tine.Mult succes in tot ce faci

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Daca stii matematica de clasa a 7`a este ok. nu iti trebuie arii si altele ca sa conduci o afacere si in rest ai contabili
deci da faci fata

| catycatalina explică:

Ms frumos pentru raspunsuri