| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, credeti ca facultatea de marketing si cea de psihologie pot fi imbinate?
Adica ai putea sa faci urmezi cursurile acestor doua facultati, una dupa alta?

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Marketingul se poate îmbina cu orice facultate; chiar şi cu teologia.

| Curious2 explică (pentru sabin89):

De unde stii asta?
Ce te face sa crezi ca stii asta?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa urmezi cursuri si la medicina daca vrei. Nu conteaza denumirea.

Dar ca raspuns, da. Poti.

Bafta daca o sa urmezi acele facultati. Iar daca nu... tot bafta sa ai big grin

| Catrice a răspuns:

Daca nu te duce mintea sa le faci în același timp, merg si una după alta.

| cristimihailov a răspuns:

Poti sa o faci. Dar nu vrei.
Sunt atatea alte lucruri de descoperit: fete, barulete, petreceri, excursii, betii, etc...

| RaduRobertRO a răspuns:

E chiar o alegere buna, te poate ajuta in cariera.