| Tailynne a întrebat:

Buna tuturor,maine voi da un test la limba Latina din Declinarea I si Declinarea a II-a si nu am inteles absolut nimic,am incercat sa invat din caiet si din carte dar nu am reusit,in plus noi la ora de Latina tipam si facem multa galagie, mai mult este o bataie de joc. Daca ma puteti ajuta explicandu-mi orice lucru marunt, multumesc!

Răspuns Câştigător
| George1347 a răspuns:

Http://www.limbalatina.ro/ la mine a functionat.

| Tailynne explică (pentru George1347):

Multumesc pentru acest link, daca nu te deranjeaza ai putea sa-mi trimiti direct linkul cu cele doua declinari (sau doar una ), pentru ca nu le pot gasi si mai am de lucrat, multumesc.; ))

| Tailynne explică (pentru George1347):

Multumesc frumos! V ( :

| George1347 a răspuns (pentru Tailynne):

Cu placere