| Curious2 a întrebat:

Buna tuturor, va rog sa ma lamuriti in legatura cu un lucru.
Romania se indreapta intr-o directie buna sau nu?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde pentru cine happy

| Curious2 explică (pentru DoarBogdan):

Pentru tine.
Tu ce crezi?
E bine in Romani sau nu, a?

| Curious2 explică (pentru Curious2):

Romania*

| DoarBogdan a răspuns (pentru Curious2):

Pentru mine... cred ca se duce rau

| mentholinks a răspuns:

Dintotdeauna a fost un popor decazut.

| StrongHeart a răspuns:

E o intrebare atat de ambiguu, cum putem sa raspundem cand nimic nu e clar in legatura cu ziua de maine?

| Panamax a răspuns:

Trebuie sa acceptam ca cel putin 70% din populatie este inculta si imatura.
Directia este clara unde ne indreptam.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

România se aseamănă cu un om depresiv, la care orice decizie, tulburare,ajutor,sau situație neprevazută poate influența benefic sau catastrofal (fizic,mental, emoțional, spiritual, social, economic...etc)