| Sam3 a întrebat:

Buna ziua! Am și eu o întrebare. Fratele meu din școala generală se încadrează la bursa de studiu și la cea socială. Toate documentele necesare au fost depuse și după ceva timp a primit banii numai pe una din aceste burse, iar cei din unitate nu fac nimic, deși au spus ca o sa rezolve. Întrebarea mea este : la cine sa ma adresez pentru a rezolva aceasta problema? Multumesc!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti adresa primariei localitatii, aceasta acorda bursele pentru elevi.

| Sam3 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc!

| sadrian46 a răspuns (pentru Sam3):

Cerere la primărie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La care nu a primit?

| Sam3 explică (pentru sadrian46):

La cea de studii