| ClaudiuAndreiNiculae a întrebat:

Bună ziua,îmi spuneți vă rog frumos din suflet cum este corect și perfect în propoziția: "Să îmi spuneți vă rog frumos din suflet dacă am ales corect și perfect categoria." dacă se pune semnul de punctuație semnul exclamării, iar semnul de punctuație se pune înainte sau după ghilimele? Să îmi spuneți vă rog frumos din suflet dacă am ales corect și perfect categoria. Vă mulțumesc frumos și din tot sufletul meu!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa nu-ti mai faci temele scolare pe aici! Este interzis.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns:

Sunt cam irelevante aceste intrebari care se tot repeta.Nu crezi?

Răspuns utilizator avertizat