| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! Astazi doamna diriginta mi-a trimis sa completez un formular cu 6 intrebari in care tb sa dau detalii de profilul pe care il vreua la liceu (in formular intra si profesional si vocational) pe viitor pot sa schimb cand o sa ma inscriu la liceu si de ce a tb sa fac acel formular?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pesemne se face un sondaj orientativ. Acesta nu conteaza pentru tine, va conta doar fisa cu optiuni pe care o vei completa dupa afisarea rezultatelor la evaluarea nationala.

1 răspuns: